Přídavná světla pro videokamery There is 1 product.

Patříte mezi náročnější uživatele fotoaparátu nebo videokamery? Naše přídavná světla pro fotoaparáty a kamery od Power Energy Mobile vám určitě "ostudu" neudělají. V nekvalitních světelných podmínkách se stanou vaším nejlepším přítelem v cestě za kvalitním snímkem či nahrávkou. Přídavná světla jsou vybavena až 160 LED diodami, která vás dokonale podrží a vytvoří ideální podmínky. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. 

  • Available
    Přídavné světlo Power Energy Mobile CN-LUX560

    Přídavné světlo Power Energy Mobile CN-LUX560 je vhodné pro použití s vybranými modely videokamer a fotoaparátů. Umožní Vám osvětlit fotografovanou scénu. K osvětlení je použito celkem 56 vysoce svítivých LED diod. Přídavné světlo CN-LUX560 se k přístroji připojuje pomocí standardní patice pro externí blesky. Jako zdroj energie je možné použít tři akumulátory/baterie typu AA. Na těle světla je regulátor intenzity LED osvětlení.

    Přídavné světlo Power Energy Mobile CN-LUX560 je vhodné pro použití s vybranými modely...

    Přídavné světlo Power Energy Mobile CN-LUX560 je vhodné pro použití s vybranými modely videokamer a fotoaparátů. Umožní Vám osvětlit fotografovanou scénu. K osvětlení je použito...