AC adaptéry k notebookům Počet produktů: 73

Potřebujete nový AC adaptér k vašemu notebooku? Objednávky vyřizujeme okamžitě. Již druhý den může být u vás. AC adaptér funguje jako nabíječka baterii do notebooku, ale slouží také jako externí zdroj elektrické energie.

V nabídce našeho eshopu najdete velký výběr adaptérů k notebookům předních značek Siemens, Dell, Fujitsu, Lenovo(IBM), MSI, Sony, Toshiba, Samsung, HP, Acer, Asus, Compaq. V případě potřeby u nás naleznete také univerzální nabíječky pro notebooky s různými koncovkami, zajišťujícími kompatibilitu. Všechny baterie jsou od výrobce Power Energy Battery, která dodává opravdu nejkvalitnější baterie na trhu. V případě dotazů jsme vám plně k dispozici.

  • Available
    Nabíjecí Jack pro Notebooky C31 (3,0mm x 1,0mm) pro Asus Zenbook UX21, UX31

    Redukce na konektor C31 z konektoru C4 (5,5 x 2,5mm). Vždy používejte napájecí adaptér, který má stejné výstupní napětí [V] a stejný nebo vyšší výstupní proud [A], jako váš původní.

    Redukce na konektor C31 z konektoru C4 (5,5 x 2,5mm). Vždy používejte napájecí...

    Redukce na konektor C31 z konektoru C4 (5,5 x 2,5mm). Vždy používejte napájecí adaptér, který má stejné výstupní napětí [V] a stejný nebo vyšší výstupní proud [A], jako váš...