Baterie do notebooků Počet produktů: 342

V případě, že při práci s notebookem cítíte pokles výkonu baterie do notebooku proti původním výrobním hodnotám, začněte rychle hledat řešení. Je opravdu velmi nekomfortní, když musíte být díky špatné baterii stále připojeni do elektrické sítě. S dosluhující baterií v notebooku se vaše dosavadní mobilita změní na stále hledání zásuvky.

V eshopu ebubak.cz naleznete kvalitní a spolehlivé baterie světoznámého výrobce Power Energy Battery. Při výběru správné baterie v detailu produktu na eshopu hledejte položku "Part number". Stejné číslo by jste měli najít na zadní straně vaší originální baterie.  Dále sledujte také hodnotu výstupního napětí (V), kterou naleznete také na původní baterii. Jen  v případě, že se budou tyto dva parametry shodovat, získáte pasující baterii. V případě jakýchkoliv dotazů při volbě správné baterie do notebooku nás kontaktujte.

Většinu baterií držíme sklade, jsme tak schopni zajisti rychlou expedici. Při nákupu do 13 hodiny tak můžete mít zboží doma již do druhého dne.