Autonabíječky 12V/24V Počet produktů: 2

Ať už jste majitelem osobního automobilu nebo řidičem nákladního auta, určitě na svých cestách najdete využití pro nabíječku do auta, která je jednoznačně nejprodávanějším příslušenstvím mobilních telefonů využívaným v autě.


V naší nabídce najdete autonabíječky značek Samsung, Nokia, Sony Ericsson a Siemens, které se dají použít nejen v osobních vozech s 12V zásuvkou, ale také v automobilech nákladních, ve kterých se nachází 24V zásuvka. Kromě toho u nás můžete pořídit nabíječku do auta s dvěma USB výstupy a nabíječku na tablet. V naší bohaté nabídce originálních i neoriginálních nabíječek do auta si vybere opravdu každý, a to nejen pro jejich vysokou kvalitu, ale i nízkou cenu.

 • Available
  Nabíječka do auta s 2x USB výstupem 5V/1A - YENKEE

  Nabíječka do auta YENKEE s 2x USB výstupem 5V/1A MINI.

  Nabíječka do auta YENKEE s 2x USB výstupem 5V/1A MINI.

  Nabíječka do auta YENKEE s 2x USB výstupem 5V/1A MINI.

 • Available
  Univerzální autonabíječka s microUSB konektorem 1A

  Univerzální autonabíječka (CL adaptér)Aligator je kompatibilní se širokou škálou telefonů, které disponují microUSB konektorem. Je vhodná pro značky jako jsou HTC, BlackBerry, LG, Nokia, Samsung, Sony Ericsson a další. Nabíjecí proud 1000 mA.

  Univerzální autonabíječka (CL adaptér)Aligator je kompatibilní se širokou škálou...

  Univerzální autonabíječka (CL adaptér)Aligator je kompatibilní se širokou škálou telefonů, které disponují microUSB konektorem. Je vhodná pro značky jako jsou HTC, BlackBerry,...